Fotografia produktowa Poznań

Bardzo ważnym aspektem jest możliwość uniknięcia problemów reklamacyjnych wynikających z nierzetelnego przedstawienia produktu. Dobre zdjęcie pokazuje przedmiot w sposób realny, a jednocześnie uwydatniający jego atuty. Pracujemy tak, żeby nie przekłamywać rzeczywistości, a przy tym pokazać produkt w sposób jak najatrakcyjniejszy.

Zdjęcia procesów produkcyjnych to również świetna okazja, by wyróżnić się na tle konkurencji. Mówi się, że jedno zdjęcie warte jest tysiąc słów. Wskazane jest więc, aby przedstawić za jego pomocą najlepsze cechy produktu. Sprawią one, iż to właśnie konkretną ofertę wybierze klient, gdy porówna multum opcji dostępnych na rynku.

Packshoty dla firm z Poznania

Każda branża ma swoją specjalistyczną terminologię. Dotyczy to także fotografii produktowej wykorzystywanej w celach reklamowych. Takim terminem jest przykładowo packshot. To zaprezentowanie produktu za pomocą obrazu na jednolitym tle – najczęściej białym lub czarnym. Przedmiot powinien być przy tym rzetelnie pokazany z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Ważne, aby fotografia przedstawiała najistotniejsze zalety produktu. Potrafimy przygotować profesjonalny packshot. Zapraszamy firmy z Poznania i okolic do współpracy. Wykonujemy zdjęcia produktów o dużych i małych rozmiarach.

W poznańskim Rz-Studio doskonale rozumiemy, że profesjonalna i atrakcyjna fotografia reklamowa musi zaskakiwać, odkrywać pewne rzeczy na nowo i absorbować uwagę niechętnego reklamie odbiorcy.

Fotografia katalogowa to potężne narzędzie reklamowe, z pomocą którego zostawisz swoją konkurencję w tyle, a oferowane przez Ciebie produkty i usługi będą pokazane w całej swojej okazałości.

Fotografia produktowa może być wykonywana przy wykorzystaniu oświetlenia błyskowego, światła stałego i namiotu bezcieniowego.

Nasi klienci mogą uczestniczyć w procesie selekcji zdjęć z materiału powstałego na sesji, a także przekazywać wszelkie sugestie odnośnie do obróbki lub całkowicie zdać się na nasze doświadczenie.

Wykonujemy reklamowe zdjęcia produktowe dla klientów z Poznania i okolic Wielkopolski, ale dla ciekawej i ambitnej sesji zdjęciowej jesteśmy gotowi przemierzyć każdą odległość.