Blog o fotografii

Fotografia biznesowa w procesie rekrutacji pracowników

Rynek pracownika — dla jednych długo wyczekiwany cud, dla drugich kłopot, z którym często nie wiedzą, jak sobie poradzić. Ci pierwsi z powodzeniem rozwijają swoje kariery w firmach tych drugich, Ci drudzy nie wiedzą, jak mają starać się o tych pierwszych. Zagmatwane?

Profesjonalne zdjęcia częścią marketingu Twojej firmy

Tym razem skupmy się na działaniach marketingowch skierowanych do potencjalnych klientów. Ich cel to zwiększenie sprzedaży, a ta będzie możliwa tylko wówczas, gdy przekonasz odbiorców do swojego biznesu, oferowanych produktów i usług.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe a wizerunek Twojej firmy

Aspekt wizualny odgrywa ogromną rolę w tym, jak jesteśmy postrzegani. Choć wydaje się, że powinno być to istotne zwłaszcza w biznesie, wciąż wiele firm nie zwraca na tę kwestię należytej uwagi. Podpowiadamy, w jakich sytuacjach można wykorzystać wysokiej jakości zdjęcia biznesowe i w czym mogą nam pomóc.

 

 

Pandemia Covid zmieniła wiele w naszym życiu. Zmieniły się potrzeby, przyzwyczajenia i upodobania.

Trudno przewidzieć, czy jeszcze wrócimy do czasów sprzed pandemii. Jedni tęsknią za pracą w biurze, a inni wręcz przeciwnie - chwalą sobie, że nigdzie nie muszą iść.

  

Czy każda firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Przy tworzeniu nowych projektów, przebudowie wizerunku czy planowaniu budżetu każda firma szereguje swoje wydatki oceniając, których można uniknąć. 

Zadbaj o swój wizerunek

To bardzo ważne aby dobre zdjęcie podkreślało nasz profesjonalizm.

Dobry fotograf - kto to taki

Kiedy Twoje hobby staje się pełnoetatowym zajęciem.

Fotografia produktowa - samemu czy w profesjonalnym studiu.

Z całą pewnością w powiedzeniu, że kupujemy oczami jest dużo prawdy. W dobie ciągle rosnącego udziału sklepów internetowych w sprzedaży właściwe przedstawienie produktów staje się kluczowe. Dlatego ważne jest wykonanie profesjonalnych zdjęć produktowych.

 

Fotografia biżuterii

Są zdjęcia, które należy wykonać ze szczególną dbałością o każdy detal. Ważna jest i forma i kolor i luksusowy look. Nawet fasetki kamieni mają lśnić odpowiednim kolorem. To wszystko razem stanowi nie lada wyzwanie - ale my lubimy wyzwania.

Jak się przygotować do sesji zdjęciowej biznesowej.

To pytanie pada bardzo często przy okazji rezerwacji terminów zdjęć. Postaram się jak najkrócej opowiedzieć co i jak.