Blog o fotografii

Fotografia CV to obecnie niezwykle popularny trend wśród pracowników w wielu branżach.

Wiele osób wykonuje swoje zdjęcia CV, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zatrudnienia. Fotografia CV jest szczególnie popularna w świecie rekrutacji, ponieważ daje rekruterom wyobrażenie o tym, jak wygląda osoba, która aplikuje na stanowisko.

Rodzinne zdjęcia są niezwykle ważne dla utrwalenia wspomnień...

i zachowania pamięci o ukochanych. Wymaga to jednak wyjątkowego talentu, aby uchwycić wszystkie ważne chwile i emocje. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, jeśli chodzi o rodzinne sesje zdjęciowe.

Retusz w studiu fotograficznym.

Praca retuszera to niełatwe zadanie. Trzeba mieć dużą wiedzę na temat grafiki komputerowej, a także umiejętność zrozumienia intencji fotografa.

Fotografia to sztuka, która umożliwia zatrzymanie chwil na zawsze.

Jest to niezwykłe narzędzie, dzięki któremu możemy zachować wspomnienia z dalekich podróży, uroczystości rodzinnych czy ważnych momentów w naszym życiu.

Grafika komputerowa.

Jest to niezwykle szerokie pojęcie, obejmujące wiele technik i narzędzi, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych i oryginalnych obrazów.

Nowy Rok 2023.

Szczęśliwego Nowego Roku! 

Wybór dobrego i doświadczonego fotografa

to jedna z najważniejszych decyzji, które trzeba podjąć w celu uzyskania doskonałej jakości zdjęć. Dobry fotograf może zrobić zdjęcie, które odzwierciedla to, co widzisz i zapewnia, że zachowasz wspomnienia na lata.

Sesja zdjęciowa pod choinkę.

Świąteczna sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na uwiecznienie najpiękniejszych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Zdjęcia mogą być pamiątką na całe życie.  

Portret fotograficzny.

Portret fotograficzny to sztuka uwieczniania portretów - czy to w postaci wyrafinowanych portretów studyjnych, czy też spontanicznych ujęć na żywo.

Sesje świąteczne mogą być świetną zabawą.

Święta zbliżają się już naprawdę wielkimi krokami. Widać to także w naszym studiu gdzie przygotowaliśmy aż trzy różne scenki świąteczne. 

 

Fotografia biznesowa w procesie rekrutacji pracowników

Rynek pracownika — dla jednych długo wyczekiwany cud, dla drugich kłopot, z którym często nie wiedzą, jak sobie poradzić. Ci pierwsi z powodzeniem rozwijają swoje kariery w firmach tych drugich, Ci drudzy nie wiedzą, jak mają starać się o tych pierwszych. Zagmatwane?

Profesjonalne zdjęcia częścią marketingu Twojej firmy

Tym razem skupmy się na działaniach marketingowch skierowanych do potencjalnych klientów. Ich cel to zwiększenie sprzedaży, a ta będzie możliwa tylko wówczas, gdy przekonasz odbiorców do swojego biznesu, oferowanych produktów i usług.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe a wizerunek Twojej firmy

Aspekt wizualny odgrywa ogromną rolę w tym, jak jesteśmy postrzegani. Choć wydaje się, że powinno być to istotne zwłaszcza w biznesie, wciąż wiele firm nie zwraca na tę kwestię należytej uwagi. Podpowiadamy, w jakich sytuacjach można wykorzystać wysokiej jakości zdjęcia biznesowe i w czym mogą nam pomóc.

 

 

Pandemia Covid zmieniła wiele w naszym życiu. Zmieniły się potrzeby, przyzwyczajenia i upodobania.

Trudno przewidzieć, czy jeszcze wrócimy do czasów sprzed pandemii. Jedni tęsknią za pracą w biurze, a inni wręcz przeciwnie - chwalą sobie, że nigdzie nie muszą iść.

  

Czy każda firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Przy tworzeniu nowych projektów, przebudowie wizerunku czy planowaniu budżetu każda firma szereguje swoje wydatki oceniając, których można uniknąć. 

Zadbaj o swój wizerunek

To bardzo ważne aby dobre zdjęcie podkreślało nasz profesjonalizm.

Dobry fotograf - kto to taki

Kiedy Twoje hobby staje się pełnoetatowym zajęciem.

Fotografia biżuterii

Są zdjęcia, które należy wykonać ze szczególną dbałością o każdy detal. Ważna jest i forma i kolor i luksusowy look. Nawet fasetki kamieni mają lśnić odpowiednim kolorem. To wszystko razem stanowi nie lada wyzwanie - ale my lubimy wyzwania.

Jak się przygotować do sesji zdjęciowej biznesowej.

To pytanie pada bardzo często przy okazji rezerwacji terminów zdjęć. Postaram się jak najkrócej opowiedzieć co i jak.