Blog o fotografii

Ładne zdjęcie portretowe

Jak uwiecznić wyraz twarzy i emocje modela, nie zatracić osobowości i wyrazić określone uczucia?

Kreowanie profesjonalnego wizerunku w sieci.

W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie większość interakcji odbywa się online, kreowanie profesjonalnego wizerunku w sieci jest niezwykle istotne. 

Jak przetrwać sesję fotograficzną podczas koncertu baletowego :)

Witam wszystkich miłośników tańca i fotografii. Dzisiaj zabieram Was w podróż za kulisy oraz do pierwszego rzędu podczas fotosesji koncertu baletowego. 

 

Fotografia reklamowa dla biznesu

Fotografia reklamowa to potężne narzędzie. które odpowiednio wykorzystane może przynieść dużo korzyści dla firm. 

Pierwsza komunia święta w obiektywnie

Czy warto zatrudnić fotografa na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej? Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie dla dzieci i ich rodzin. Jest to czas pełen radości, uroczystości i wspomnień, które warto uwiecznić na zdjęciach. Dlatego warto rozważyć zatrudnienie fotografa na tą uroczystość. Oto kilka argumentów, które Państwa przekonają.

Wielkanoc i fotografia - to dobre połączenie

Wielkanoc to wiosna za oknem i znacznie więcej radości i optymizmu w naszych głowach :) Czego więcej trzeba aby zrobić piękne zdjęcia? Świąteczna sesja fotograficzna w tym okresie to świetny pomysł! 

Fotografia rodzinna dla seniorów

Fotografowanie seniorów to ważna sprawa. Ich doświadczenie, życie pełne przeżyć to piękny temat dla zdjęć rodzinnych.

Zdjęcia w plenerze

Wiosna już za oknem. To świetny czas, aby wyjść z aparatem poza studio. W plenerze fotografia rodzinna zyskuje zupełnie inny wymiar. Naturalna sceneria sprzyja spontanicznoości sesji fotograficznych. Nasze studio zna kilkanaście godnych polecenia miejsc blisko Poznania, w których można wykonać piękne zdjęcia plenerowe.

Zdjęcia dla developerów

Niestabilna sytuacja na rynku nieruchomości wymusiła na developerach wypracowanie nowego sposobu zarządzania wybudowanymi mieszkaniami. Wykonujemy dla nich zdjęcia mieszkań i lokali usługowych na potrzeby wynajmu.

Fotografia CV to obecnie niezwykle popularny trend wśród pracowników w wielu branżach.

Wiele osób wykonuje swoje zdjęcia CV, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zatrudnienia. Fotografia CV jest szczególnie popularna w świecie rekrutacji, ponieważ daje rekruterom wyobrażenie o tym, jak wygląda osoba, która aplikuje na stanowisko.

Zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych.

Kiedy tworzymy nasze profile na LinkedInie, często zapominamy o tym, jak ważny jest dobry zdjęcie profilowe. 

Jak dobrze zaprezentować się na zdjęciu biznesowym?

Zdjęcia biznesowe to niezwykle istotna część wizerunku firmy. 

 

Grafika komputerowa.

Jest to niezwykle szerokie pojęcie, obejmujące wiele technik i narzędzi, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych i oryginalnych obrazów.

Fotografia to sztuka, która umożliwia zatrzymanie chwil na zawsze.

Jest to niezwykłe narzędzie, dzięki któremu możemy zachować wspomnienia z dalekich podróży, uroczystości rodzinnych czy ważnych momentów w naszym życiu.

Nowy Rok 2023.

Szczęśliwego Nowego Roku! 

Retusz w studiu fotograficznym.

Praca retuszera to niełatwe zadanie. Trzeba mieć dużą wiedzę na temat grafiki komputerowej, a także umiejętność zrozumienia intencji fotografa.

Wybór dobrego i doświadczonego fotografa

to jedna z najważniejszych decyzji, które trzeba podjąć w celu uzyskania doskonałej jakości zdjęć. Dobry fotograf może zrobić zdjęcie, które odzwierciedla to, co widzisz i zapewnia, że zachowasz wspomnienia na lata.

Sesja zdjęciowa pod choinkę.

Świąteczna sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na uwiecznienie najpiękniejszych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Zdjęcia mogą być pamiątką na całe życie.  

Portret fotograficzny.

Portret fotograficzny to sztuka uwieczniania portretów - czy to w postaci wyrafinowanych portretów studyjnych, czy też spontanicznych ujęć na żywo.

Rodzinne zdjęcia są niezwykle ważne dla utrwalenia wspomnień...

i zachowania pamięci o ukochanych. Wymaga to jednak wyjątkowego talentu, aby uchwycić wszystkie ważne chwile i emocje. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, jeśli chodzi o rodzinne sesje zdjęciowe.

Fotografia biznesowa w procesie rekrutacji pracowników

Rynek pracownika — dla jednych długo wyczekiwany cud, dla drugich kłopot, z którym często nie wiedzą, jak sobie poradzić. Ci pierwsi z powodzeniem rozwijają swoje kariery w firmach tych drugich, Ci drudzy nie wiedzą, jak mają starać się o tych pierwszych. Zagmatwane?

Profesjonalne zdjęcia częścią marketingu Twojej firmy

Tym razem skupmy się na działaniach marketingowch skierowanych do potencjalnych klientów. Ich cel to zwiększenie sprzedaży, a ta będzie możliwa tylko wówczas, gdy przekonasz odbiorców do swojego biznesu, oferowanych produktów i usług.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe a wizerunek Twojej firmy

Aspekt wizualny odgrywa ogromną rolę w tym, jak jesteśmy postrzegani. Choć wydaje się, że powinno być to istotne zwłaszcza w biznesie, wciąż wiele firm nie zwraca na tę kwestię należytej uwagi. Podpowiadamy, w jakich sytuacjach można wykorzystać wysokiej jakości zdjęcia biznesowe i w czym mogą nam pomóc.

 

 

Pandemia Covid zmieniła wiele w naszym życiu. Zmieniły się potrzeby, przyzwyczajenia i upodobania.

Trudno przewidzieć, czy jeszcze wrócimy do czasów sprzed pandemii. Jedni tęsknią za pracą w biurze, a inni wręcz przeciwnie - chwalą sobie, że nigdzie nie muszą iść.

 



 

Czy każda firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Przy tworzeniu nowych projektów, przebudowie wizerunku czy planowaniu budżetu każda firma szereguje swoje wydatki oceniając, których można uniknąć. 

Zadbaj o swój wizerunek

To bardzo ważne aby dobre zdjęcie podkreślało nasz profesjonalizm.

Jak się przygotować do sesji zdjęciowej biznesowej.

To pytanie pada bardzo często przy okazji rezerwacji terminów zdjęć. Postaram się jak najkrócej opowiedzieć co i jak.

Dobry fotograf - kto to taki

Kiedy Twoje hobby staje się pełnoetatowym zajęciem.