RZ-STUDIO miało zaszczyt realizować projekt fotograficzny dla Lenso, dynamicznie rozwijającej się firmy, która pragnęła w nowatorski sposób przedstawić swoją kadrę pracowniczą. Celem sesji było stworzenie serii profesjonalnych portretów pracowników, które miały za zadanie nie tylko ukazać twarze osób stojących za sukcesem marki, ale również odzwierciedlić kulturę organizacyjną firmy, opartą na kreatywności, zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Dzięki współpracy z Lenso, RZ-STUDIO dostarczyło kolekcję zdjęć, która w pełni odzwierciedla dynamikę i innowacyjność zespołu, a także indywidualność każdego z pracowników. Portrety te nie tylko wzbogaciły materiały korporacyjne firmy i jej stronę internetową, ale także zwiększyły jej rozpoznawalność i pozytywnie wpłynęły na wizerunek firmy w oczach obecnych i potencjalnych klientów.

Potrzebna jest Państwu dokumentacja fotograficzna ze szkolenia albo sesje zdjęciowe pracowników? W RZ Studio chętnie podejmiemy się realizacji dowolnego zlecenia. Oferujemy kompleksowe usługi dla klientów biznesowych, o czym mogli się przekonać właściciele firmy Lenso, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę.