Niestandardowa sesja biznesowa? Nie ma problemu, w RZ Studio zawsze staramy się dostosować do oczekiwań klienta. Poznańska firma eVolpe poprosiła nas o wykonanie serii zdjęć, które pokazywałyby wyjątkową atmosferę panującą w zespole, a zarazem mówiłyby o tym, czym spółka się na co dzień zajmuje. Wydaje nam się, że spełniliśmy wszystkie pokładane w nas oczekiwania, ale możecie to Państwo osądzić sami, przeglądając zamieszczone poniżej fotografie.

RZ-STUDIO miało przyjemność współpracować z Evolpe, innowacyjną firmą technologiczną, która pragnęła ukazać swój zespół i panującą wśród pracowników pozytywną atmosferę w sposób autentyczny i pełen energii. Naszym zadaniem było wykonanie serii zdjęć, które nie tylko przedstawiają pracowników w ich profesjonalnym środowisku, ale także podkreślają dynamikę zespołu i jego kreatywny duch.

Sesja fotograficzna zorganizowana przez RZ-STUDIO pozwoliła na uchwycenie nieformalnych momentów między pracownikami, a także ich zaangażowania i pasji do pracy. Zdjęcia te odzwierciedlają filozofię Evolpe, która stawia na innowacyjność, współpracę i budowanie pozytywnych relacji w zespole. Efekty naszej współpracy zostały wykorzystane przez firmę na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych, co nie tylko wzmacnia wizerunek Evolpe jako atrakcyjnego miejsca pracy, ale również podkreśla jej nowoczesne podejście do biznesu.