Drogie i niedostępne kredyty spowodowały, ze wiele nowych mieszkań nie ma szans zmienić właściciela. Rozwiązaniem tej sytuacji jest przekwalifikowanie tych lokali na wynajem. Wielu małych i średnich deweloperów decyduje się wyposażyć mieszkania i je wynająć niż zostawić w stanie developerskim.

W naszym studiu wykonujemy zdjęcia takich lokali. Doradzamy jak je urządzić i udekorować, aby szybko znalazły najemcę. Zdarzało się, że zgłaszał się do nas właściciel sąsiedniego mieszkania, w stosunku do tego, które fotografowaliśmy, abyśmy sfotografowali i jego mieszkanie. Argument zawsze ten sam - tamto się wynajęło, a moje nie znajduje chętnych. I to jest dobre założenie. Koszt sesji forograficznej i kilku ładnych dodatków najczęściej zwróci się już w pierwszym czynszu.

Zdjęcia są przez nas wykonywane ze starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Właściwie dobieramy perspewktywę, aby jak najlepiej oddać wielkość pomieszczenia i pokazać jego potencjał.  Wykonujemy zdjęcia z odpowiednim oświetleniem, ostrością i perspektywą. Dzięki temu mieszkanie będzie wyglądało bardziej atrakcyjnie dla potencjalnych najemców. Właściwie wykonane zdjęcia mogą przyciągnąć uwagę większej liczby potencjalnych najemców, co zwiększa szanse na szybkie wynajęcie mieszkania. Ludzie często przeglądają wiele ofert mieszkań, dlatego ważne jest, aby Twoja oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Wykonanie dobrych zdjęć wymaga czasu i umiejętności. Jeśli nie jesteś doświadczonym fotografem, wykonanie dobrych zdjęć może zająć Ci dużo czasu i efekt końcowy może nie być zadowalający. Zatrudniając profesjonalnego fotografa, możesz zaoszczędzić czas i mieć pewność, że zdjęcia będą wyglądały profesjonalnie. Dobre zdjęcia można wykorzystać w przyszłości, jeśli będziesz chciał wynająć mieszkanie ponownie. Warto więc zainwestować w dobrej jakości zdjęcia, które posłużą Ci przez wiele lat.

 

Powrót do listy wpisów