W ciągu ostatniego roku duża część życia zawodowego przeniosła się do sieci. Nie mamy tak wielu możliwości aby spotkać się osobiście z osobami, z którymi wcześniej być może współdzielilibyśmy biuro. Homework jest za pewne wygodny, ale wielu osobom utrudnia  pokazanie swojego wizerunku w sposób profesjonalny. 

Nasze studio podąża w ślad za potrzebami. Oferujemy profesjonalne zdjęcia wykonywane w studiu, ale także w przestrzeni lifestyle'owej. Doskonale wiemy, że nie zawsze prostota tła jest kluczem do sukcesu. Czasami lepiej pokazać osobowość modela w zupełnie innym środowisku. Zachęcamy aby się z nami skontaktować i omówić cel sesji. Na pewno dobrze doradzimy w kwesrii charakteru i stylizacji zdjęć. 

Wizerunek, odpowiedni przedstawiony, będzie wspierał osiągnięcie przez Ciebie sukcesu. To ma znaczenie - tak na poziomie CV, jak i w prezentacji dotychczasowej kariery, badań, osiągnięć, czy budowaniu sieci networkowej.  RZ-STUDIO zajmuje się fotografią biznesową od ponad 10 lat. Nasza wysoka ocena w rankingu Google potwierdza nasz profesjonalizm. Dlatego właśnie serdecznie Cię zapraszamy i zachęcamy, abyś powierzył nam to ważne zadanie zbudowania silnego, profesjonalnego portfolio bizneswego. 

W okolicznościach obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Dysponujemy dużym studiem fotograficznym, które jest regularnie dezynfekowane. 

Powrót do listy wpisów