Sesja zdjęciowa z rodziną to świetna pamiątka. Wielkanoc jest doskonałą okazją aby podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi wykonać piękną sesję zdjęciową. WIosenne krajobrazy aż się proszą, żeby je wykorzystać jako tło do zdjęć, a wielkanocne jajeczka i zajączki na pewno spodobają się najmłodszym dzieciom, które dzięki nim jeszcze chętniej będą pozowały do zdjęć. Ale przy okazji Wielkanocy może wykazać się nie tylko fotograf pracujący z ludźmi. Fotografia kulinarna świtenie sprawdzi się w tym okresie. Święta te to czas smakołyków, które w dodatku pięknie wyglądają. Kolorowe mazurki czy babki wielkanocne aż się proszą o wzięcie aparatu do ręki. A jak jeszcze dodamy do tego szczególnie piękne w tym okresie dekoracje - mamy wszystko czego kreatywny fotograf może potrzebować. Takimi zdjęciami można się śmiało pochwalić na Instagramie czy w innych portalach społecznościowych. Jednak to nadal nie wszystko. W naszej tradycji celebruje się biesiadnie, więc poobiedni spacer to doskonała okazja do spalenia nadmiarowych kalorii ale także do poprzyglądania się zmianom zachodzącym w naturze. Dzieje się przecież tak dużo. Pojawiają się kwiaty, na drzewach wykwitają pąki, ptaki śpiewem oznajmiają nam że natura budzi się do życia. 

Jeśli zaś nie mamy w otoczeniu osoby, która chciałaby przejąć na siebie obowiązki rodzinnego fotografa zapraszamy na sesję do naszego studia fotograficznego. Posiadamy wiosenne scenki zdjęciowe, na któych pięknie wyjdą nie tylko dzieci, ale tez dorośli. Chętnie też wykonamy dla Państwa zdjęcia w plenerze. Nasze studio wykonuje wysokiej jakości fotografię rodzinną. Dogodna lokalizacja w centrum Poznania sprawia, że łatwo połączyć sesję studyjną z sesją plenerową, ponieważ w pobliżu mamy kilka pięknych parków. 

A w związku z tym, że święta juz za pasem życzymy Państwu Wesołych Świąt i dużo wiosennej radości, spokoju i odpoczynku.

Powrót do listy wpisów