Sesje zdjęciowe dla przyszłych mam - wszystko co trzeba wiedzieć.

Nie ma chyba bardziej wyjątkowego czasu w życiu kobiety niż te kilka miesięcy, kiedy przygotowuje się ona do bycia mamą. Warto uchwycić zatem te magiczne chwile na fotografii. W naszym studio wykonujemy sesje ciążowe, które pokazują piękno kobiecego ciała w tym szczególnym okresie. Niejednokrotnie uczestniczą w nich nie tylko Panie, ale również Panowie, a tworzone zdjęcia stają się pierwszymi portretami rodzinnymi, które z przyjemnością ogląda się po wielu latach. Zabawne ujęcia czy pełne artyzmu akty – na co postawicie? 

Zapraszamy na sesje przyszłe mamy oraz tatusiów.  Mamy wiele wesołych pomysłów na sesje ciążowe… a także z nutką wysublimowanego erotyzmu. Najlepszy moment na sesję to ten, kiedy brzuszek jest już zaokrąglony, ale jeszcze nie uciążliwy. Jeśli zdecydujecie się na kilka cyklicznych sesji mamy dla Was szczególną ofertę cenową.

Sesje brzuszkowe to piękna pamiątka, symbol dla dziecka jak bardzo na nie czekaliście. Jednak nie warto jej odkładać na ostatni moment. Przyszłej mamie może być wtedy po prostu zbyt cieżko.