Istnieje możliwość dojazdu oraz zorganizowania sesji bezpośrednio w domu u Klienta.

Fotografia dzieci to pewnie jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Zwłaszcza, że w studiu fotograficznym ich naturalna żywiołowość jest nieco skrępowana. Dlatego też sesje z udziałem najmłodszych trwają nieco dłużej niż w przypadku osób dorosłych. Jednak zawsze staramy się osiągnąć jak najlepsze rezultaty, tak aby wysiłek się opłacił, a zdjęcia były piękne i wzruszające.

Sesje noworodkowe to pierwsze zdjęcia wykonywane w życiu dziecka. Aranżowanie małych scen, nakładanie kolorowych ubranek i wyczekiwanie na tn jeden moment stanowi prawdziwy rytułał. Tutaj nie da się niczego przyspieszyć. To mały człowiek narzuca nam tempo pracy.

Zdjęcia na roczek to wielkie wyzwanie. Mały człowiek ma w sobie całą masę temperamentu i jeszcze większą ciekawość świata. Proszę nam wierzyć, że nawet zwykły kabel od lampy jest o wieeele bardziej interesujący niż siedzenie na planie i patrzenie w obiektyw. Ale to wcale nie musi się nie udać. Nasza galeria jest najlepszym dowodem  na to, że nawet fotografia dla małych dzieci może dać fajne efekty.